Krásy z Prahy pro všecky světy

Vlastní hudební tvorbu prokládáme světovými evergreeny a naší specialitou jsou stepařská sóla. Vystoupení jsou žánrově pestrá, volně přecházíme od folku, jazzu, bluesu, country, chansonu až k rock'n'rollu a rocku. Vedle pořádání svých koncertů vyhledáváme společenské akce, jako jsou svatby, plesy a firemní večírky. 

Krásky a krasavci

já já.jpg

Eva Čadová

kapelnice, zpěv, perkuse
U nás se vždy tleskalo na druhou a to mi zůstalo. Spirituály, jazz, blues, ale taky chansony nebo cikánské melodie, to je moje. Vystudovala jsem muzikologii a hudební management. Teď mě baví skládat písničky, mít kapelu a zpívat pro lidi.
117351676_10221343875603013_338546009279

Anna Matoušková

příčná a zobcová flétna, druhé hlasy,
harmonika
Z Pražské konzervatoře přes ulici na fildu to bylo kousek a byl to i kousek mého života. Zahrála jsem si v pár uskupeních klasické hudby, ovšem největší výzvou a zároveň radostí je vlastní tvorba, ať už textů, nebo muziky.
marek.jpg

Marek Chytra

kytara, perkuse, step
Silný vztah k hudbě mám už od mala. Nejvíce v hudbě prožívám rytmus, který rád vyjadřuji ať už hudebním nástrojem –⁠ na bicí soupravu, perkuse či kytaru, tak i tancem –⁠ stepem. Rád překračuji své hranice a snažím se neustále zlepšovat.
honza.jpg

Jan Kudláček

klávesy, step, druhé hlasy, zvučení 
a mix nahrávek 
Řekl bych, že hudba mě baví po všech stránkách. Přes 15 let vedu vlastní kapelu, vystudoval jsem obor skladba na Ježkárně, závodně stepuju a na ČVUT jsem se naučil zvučit. Překvapivě dnes pracuju jako neurovědec, což ovšem zcela zapadá do mého životního postoje, prostě chci věcem přijít na kloub. Jsem trochu blázen, který se klidně 20 minut hádá se zbytkem kapely kvůli jednomu akordu.