Krásy z Prahy pro všecky světy

Dali jsme se dohromady jako kapela, která hraje převzaté skladby. Během koronavirové pauzy světa ovšem vznikla první vlastní píseň a od té doby už to jelo. Skládáme jednu písničku za druhou. Sami bychom se zařadili do folku, i když rádi žánrově vybočíme a v podstatě se nijak zvlášť striktně nevymezujeme. Hrajem prostě to, co nás napadá. Umíme protkat koncert i převzatými zábavovkami, ale cílem je hrát pražské Krásy pro všecky světy.

Krásky a krasavci

Vojtěch Matějka

akustická kytara,
el. kytara, baskytara
Kdykoli mám volnou chvilku, vezmu kytaru a skládám si melodie do šuplíku. Vyžívám se v proposlouchávání sólíček jiných kytaristů a vlastně na počkání bych vám jich pár vyfik zpaměti. Přijďte na koncert, zajamuju dle nálady.

Eva Čadová

zpěv, perkuse
U nás se vždy tleskalo na druhou a to mi zůstalo. Spirituály, jazz, blues, ale taky chansony nebo cikánské melodie ode mě uslyšíte vždycky, když vezmu do ruky kytaru. Vystudovala jsem muzikologii, hudební management a strávila nějaký ten rok i na konzervatoři. Teď mě baví skládat písničky, mít kapelu a zpívat pro lidi.

Anna Matoušková

příčná flétna, perkuse, druhé hlasy
Z Pražské konzervatoře přes ulici na fildu to bylo kousek a byl to i kousek mého života. Zahrála jsem si v pár uskupeních klasické hudby, ovšem největší výzvou a zároveň radostí je vlastní tvorba, ať už textů, nebo muziky.

Jan Kudláček

klávesy
Řekl bych, že hudba mě baví po všech stránkách. Přes 15 let vedu vlastní kapelu, vystudoval jsem obor skladba na Ježkárně, závodně stepuju a na ČVUT jsem se naučil zvučit. Překvapivě dnes pracuju jako neurovědec, což ovšem zcela zapadá do mého životního postoje, prostě chci věcem přijít na kloub. Jsem trochu blázen, který se klidně 20 minut hádá se zbytkem kapely kvůli jednomu akordu. 
This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now