Krásy z Prahy pro všecky světy

Jsme folková kapela s vlastní tvorbou, ale rádi plníme svá vystoupení i převzatými písničkami z oblasti různých hudebních žánrů – jazzu, bluesu, rocku, rock'n'rollu, country aj. Vedle organizování svých koncertů vyhledáváme společenské akce, jako jsou svatby, plesy, firemní večírky, na kterých můžeme zahrát zábavovky. Svou produkci navíc umíme okořenit parádními stepařskými čísly.

Krásky a krasavci

Marek Chytra

kytara, bicí a další perkuse, step
Silný vztah k hudbě mám už od mala. Nejvíce v hudbě prožívám rytmus, který rád vyjadřuji ať už hudebním nástrojem –⁠ na bicí soupravu, perkuse či kytaru, tak i tancem –⁠ stepem. Rád překračuji své hranice a snažím se neustále zlepšovat.

Anna Matoušková

příčná a zobcová flétna, druhé hlasy,
harmonika
Z Pražské konzervatoře přes ulici na fildu to bylo kousek a byl to i kousek mého života. Zahrála jsem si v pár uskupeních klasické hudby, ovšem největší výzvou a zároveň radostí je vlastní tvorba, ať už textů, nebo muziky.

Eva Čadová

kapelnice, zpěv, perkuse
U nás se vždy tleskalo na druhou a to mi zůstalo. Spirituály, jazz, blues, ale taky chansony nebo cikánské melodie ode mě uslyšíte vždycky, když vezmu do ruky kytaru. Vystudovala jsem muzikologii, hudební management a strávila nějaký ten rok i na konzervatoři. Teď mě baví skládat písničky, mít kapelu a zpívat pro lidi.

Jan Kudláček

klávesy, step, druhé hlasy, zvučení 
a mix nahrávek 
Řekl bych, že hudba mě baví po všech stránkách. Přes 15 let vedu vlastní kapelu, vystudoval jsem obor skladba na Ježkárně, závodně stepuju a na ČVUT jsem se naučil zvučit. Překvapivě dnes pracuju jako neurovědec, což ovšem zcela zapadá do mého životního postoje, prostě chci věcem přijít na kloub. Jsem trochu blázen, který se klidně 20 minut hádá se zbytkem kapely kvůli jednomu akordu.